Het Bestuur 2019-2020:

Voorzitter

(mej.) Eva Knaap

voorzitter@svchangeant.nl
Vicevoorzitter

(dhr.) Reinier Barens

vicevoorzitter@svchangeant.nl
Penningmeester

(mej.) Jennifer Cealers

penningmeester@svchangeant.nl
Secretaris

(mej.) Britt Karlsen

secretaris@svchangeant.nl
Commissaris Redactioneel

(mej.) Anne Ertan

redactioneel@svchangeant.nl
Commissaris Feest en Gala

(dhr.) Pieter Smit

feest.en.gala@svchangeant.nl
Commissaris Sport en Soos

(mej.) Isabel Oskam

sport.en.soos@svchangeant.nl

Geef een reactie

Je email adres wordt niet gepubliceerd. Required fields are marked *

Post comment